Контакт

E-mail:info@fortopfood.com 

Tel:0086-592-5558829

Факс: 0086-592-5551211

Адреса: підрозділ 602, Jinshan Fortune Plaza, № 2366 Fangzhong Road, Xiamen 361009, Китай.

Переваги замороженого ананасу

  Морозиво-сушений ананас настільки здоровий і смачний. Вони просто справжні ананаси без додавання підсолоджувачів або консервантів. Відмінне джерело вітамінів, ферментів та антиоксидантів, ліофілізований ананас - це живильна закуска. Заморожений ананас корисний нашому здоров'ю.

1. Ліквідувати набряк

Розчиняє фібрин і згустки крові, заблоковані в тканинах, покращує місцеву циркуляцію крові та усуває запалення та набряк.


2. Втратити вагу

Секрет втрати ваги ананаса полягає в його багатому соку, який може ефективно заспокоїти жир. Він може ефективно їсти ананас або пити ананасовий сік в їжу кожен день, але він не повинен бути надмірним або їсти необроблений ананас. Перше - зменшити смак. Стимулювати слизову оболонку порожнини рота; По-друге, легко виготовити бромелайн, і люди, які мають алергію на цю протеазу, матимуть такі симптоми, як свербіж шкіри.


3. Допомогти переварити, сприяти апетиту

З травленням шлунка, сечовивідної діареєю, Цинвей утомити їх спрагу. Привабливий аромат ананаса походить від бутилового ефіру в його складі, який має ефект стимуляції секреції слини та сприяє апетиту.


4. Для жирності очистити живіт

Протеолітичні ферменти, що містяться в ананасі, можуть розкладати білок і сприяти травленню. Це дуже підходящий фрукт для сучасних людей, які протягом тривалого часу їдять занадто багато м'яса та жирної їжі.


5. Краса

Запобігає шкірі, що покривається, і живить волосся, а також усуває натяг тіла та підвищує імунітет організму.


6. Охорона здоров'я

Сприяння кровообігу ферментів, які можуть знизити артеріальний тиск, розбавити ліпіди крові, їсти ананас, може запобігти жировий відкладення.


7. Ліквідувати простудні захворювання

Лихоманка, кашель та біль у горлі є найбільш очевидними симптомами холоду. Окрім того, що ви лежите в ліжку і спокійно відпочиваєте, ви можете забрати келих свіжого ананасового соку. Він має охолоджувальний ефект і може ефективно зменшити бронх.


8. Сечогінний

Належне споживання нефриту, пацієнтів із гіпертонічною хворобою.


freeze dried pineapple.png