Контакт

E-mail:info@fortopfood.com 

Tel:0086-592-5558829

Факс: 0086-592-5551211

Адреса: підрозділ 602, Jinshan Fortune Plaza, № 2366 Fangzhong Road, Xiamen 361009, Китай.

Терапевтична ефективність лімонного фруктового порошку

Лимон - це звичайний фрукт, також відомий як лимонний фрукт, лимон, черешня тощо. Ми часто приймаємо лимонний напій, лимон багатий вітаміном С, багатий поживними речовинами, а терапевтична ефективність дуже потужна, ось ми приїжджаємо Розкажіть нам про лікувальний ефект лимона.

1.Почніть як бажання

Лимонна шкірка багата ароматичними летючими компонентами, може полегшити судоми, закуски Xingpi. Літнє вогонь вологий важче, багато втомлювань Шенпі, довгі години після роботи чи навчання часто бувають поганим апетитом, пити склянку лимону, змоченої, освіжаючий кислий смак змушує людей пихати, але також може відкрити апетит.

2. Зростає кровообіг та циркуляція

Лимон багатий вітаміном С і вітаміном Р, може посилити еластичність і в'язкість кровоносних судин, запобігти і лікувати симптоми гіпертонії та інфаркту міокарда. В останні роки в зарубіжних дослідженнях також було встановлено, що лимон містить аналогічний склад інсуліну, що може спричинити патологічний рівень цукру крові нижче.

3.Очищення тепла та відхаркування

Лимон може також мокротити. Лицер шкіри відхаркувальний ефект також сильніше, ніж цитрусові. Гаряча і вологе літня погода, якщо дієта не звертає уваги на внутрішню і зовнішню кліматичну вологі кліматичні умови індуктивності, вологий мутний стазис може викликати мокроту. Тому літня мокрота, дискомфорт горла, лимонний сік, теплою водою і невеликою кількістю солі, накопичення горла мокроти гладким кашлем.

4.антисейпсис і протизапалення

Лимон багатий вітаміном С, роль людського організму як природних антибіотиків, антибактеріальний протизапальний засіб, підвищення імунітету людини та багатьох інших ефектів, зазвичай, можна пити багато гарячого лимонаду для підтримки організму.

5. Антистаріюча інгібуюча пігментація

Лимон містить вітамін В1. Вітамін В2. Вітамін С та інші поживні речовини, але також багаті органічними кислотами, лимонною кислотою, лимон - це високо лужна їжа, має сильний антиоксидантний ефект, сприяє обміну речовин шкіри, запобігає старінню та інгібує пігментацію, і тому дуже ефективний.