Контакт

E-mail:info@fortopfood.com 

Tel:0086-592-5558829

Факс: 0086-592-5551211

Адреса: підрозділ 602, Jinshan Fortune Plaza, № 2366 Fangzhong Road, Xiamen 361009, Китай.

Що таке мандариновий порошок

Це природний і розумний спосіб введення мандаринових порошків у дієту, а також природне, безпечне забарвлення та ароматизація. Мандариновий порошок не містить штучних інгредієнтів, ароматизаторів чи барвників, просто чистий фрукт.

Мандариновий порошок містять   багате джерело вітаміну С, фолієвої кислоти та бета-каротину. Вони також містять деякий калій; магній; вітаміни В1, В2 і В3; і сполуки лютеїну і зеаксантину. Мандарне масло, як і всі цитрусові масла, має лімонен як основну складову. , що, можливо, сприятиме рівню електроліту.

Мандариновий порошок використовується як компонент для виробництва молочних коктейлів і дитячого харчування, у виробництві різних видів їжі та напоїв.

Мандариновий порошок, що використовується у фармацевтичному полі, виготовляється в таблетці або капсулі, яка часто використовується для з'їдання менше і кашлю багато мокротиння;

Мандариновий порошок, який також використовується в косметичному полі, багато видів шкіри апельсинової шкірки може живити шкіру.

Мандариновий порошок має функцію посилення руху кишечника; функція протипухлинної дії, вона може придушувати проліферацію ракової клітини; функція сприяння травній секреції.