Контакт

E-mail:info@fortopfood.com 

Tel:0086-592-5558829

Факс: 0086-592-5551211

Адреса: підрозділ 602, Jinshan Fortune Plaza, № 2366 Fangzhong Road, Xiamen 361009, Китай.

Навіщо вибирати заморожені сушені скибочки яблука?

Apple може не тільки регулювати роботу шлунково-кишкового тракту, зниження рівня холестерину, зниження артеріального тиску, запобігання раку, схудненню, а також може посилити дитячу пам'ять. Яблуко містить не тільки цілий ряд вітамінів, ліпідів, мінералів, вуглеводів та інших поживних речовин, необхідних для формування мозку, а також з розвитком і розвитком дітей, а також містять тонкі волокна

Цинк може покращити дитячу пам'ять. Цинк є неодмінним елементом нуклеїнової кислоти та білка, які тісно пов'язані з пам'яттю. Відсутність цинку викликає дисплазію в гіпокампі маргінальної частини кори головного мозку.

freeze dried apple slices..jpg

Технічні методи заморожування сушеного яблучного скибочка

У вакуумі з використанням принципу сублімації, попередньо замороженої їжі у воді без плавлення льоду безпосередньо сублімація водяної пари була знята, так що сушка продуктів харчування, відома як вакуумна сушка заморожування, називається висушена за допомогою цього методу. виробництво їжі, сказане заморожене харчування. Потрібно ознайомитись з особливим приміткою: справжній супер клас, основний спосіб обробки для заморожування нових технологій, методів обробки та смаків і звичайних таблеток, мають пряму різницю в технології, загальної технології сушіння

Заморожені продукти харчування, як правило, використовуються в аерокосмічній роботі, а не тільки для збереження унікального кольору, запаху, смаку, форми та різних біологічно активних поживних речовин зі свіжих фруктів, але також мають такий же смак і свіжий свіжий свіжий фрукт.


Поради щодо їжі заморожувати сушені скибочки яблука

В основному підходить для вагітних жінок, матерів, немовлят та людей похилого віку, вагітні жінки, які не можуть їсти холодних фруктів протягом періоду, їдять ложки, яєчні ложки можуть доповнювати поживні речовини тіла, дитина може їсти при шліфуванні в піну, додають до молока Або додаткове харчування, може запобігти освітленню дитини, сухий стілець та забезпечити збалансованість дієтичного харчування дитини. Людям похилого віку більше не треба хвилюватися, тому що фрукти занадто холодні, їдять діарею, або через погані зуби, не можуть їсти фруктових неприємностей.


Переваги їжі заморожують сушені скибочки яблука

Морозильна сушка здійснюється при низьких температурах і, отже, особливо підходить для багатьох термочутливих речовин. Любіть або втрачайте біологічну активність.

Коли сушать при низьких температурах, деякі з летючих компонентів матеріалу втрачають дуже мало, зберігаючи вихідні поживні речовини.

У процесі заморожування, зростання мікроорганізмів та дії ферментів неможливо виконати, щоб можна було зберегти оригінальну форму.

Оскільки вона сушиться в замерзлому стані, об'єм майже не змінюється, оригінальна структура зберігається, а конденсації не відбувається.

Після сушіння матеріал вільно пористий, губчастого типу, швидко і повністю розчиняється після додавання води, практично відразу ж відновлює оригінальну форму.

Оскільки сушіння відбувається у вакуумі, дуже мало кисню, а деякі легко окиснюються речовини захищені.

Сушіння може виключати більше 95-99% води, так що висушений продукт може бути довгостроковим збереженням без погіршення